Solar Veranda

Werandy „Solar Veranda“

Jadalnia, pokój do zabaw, pokój dla odpoczynku, biuro domowe, sala sportowa, sienie czy nawet kawiarnia – to tylko kilka możliwości wykorzystania nowoczesnej werandy. To bardzo wydajny sposób “przeniesienia” zewnętrznych przestrzeni wewnatrz, możliwość podniesienia wartości domu i jakości życia.

Przejrzyste ściany nawet małej przestrzeni nadadzą poczucie obszerności. Weranda czy oranżeria sprawią, iż dom będzie bardziej atrakcyjny, podniosą ogólną jego wartość. Stanie on się miejscem przytulnym i miłym do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Na dworze chłodno? Więc można przenieść się do szklanego pokoju, gdzie przez cały rok panuje wiosna!

Na indywidualne zlecenie wykonujemy: wszelkich form i rozmiarów, z przesuwanymi oknami, z całkowicie otwieranymi drzwiami;  szczególnie jakościowym aluminium czy tworzywami sztucznymi; z kłódkami zakluczanymi; ze szkłem hartowanym. Można u nas zamówić zasłonki, siatki i inne dodatki.

Wykonana z wysokiej jakości profili aluminiowych, farbowanych sposobem proszkowym, Przy montowaniu używana jest furnitura ze stali nierdzewnej, Lekka i elegancka konstrukcja, nie wymagająca dodatkowego pielęgnowania.

Galeria